Samonosné schody

Schody jsou velmi často dominantní částí našeho domova či bytu. Spojují nám dva obytné prostory a v řadě případů jsou i důležitým estetickým prvkem. Při plánování schodiště musíme mít na paměti, že se jedná o dlouhodobý bytový prvek, jež se stane trvalou a každodenní součástí vašich životů.

Pomocí schodišť můžete podtrhnout jedinečný styl vašeho obydlí!

U nás si můžete objednat výrobu různých typů schodišť, od celodřevěných, ale i různých kombinací skla a nerezových doplňků. Jsme připraveni naslouchat o vašich představách a s naší odborností a zkušeností váš sen zrealizovat.

Pro výrobu dřevěných schodišť používáme vždy dřevo dokonale vysušené, abychom zaručili dodání schodiště v nejlepší možné kvalitě. Schodiště vyrábíme z různých druhů dřevin. Mezi nejpoužívanější druhy dřeva patří borovice, dub, buk a jasan.

Povrchová úprava je prováděna kvalitními polyuretanovými laky s vysokou odolností proti oděru od firmy Milesy. Na přání je možno schodiště přimořit do požadovaného odstínu.

Pozor novinka! Jedinečná služba pro naše zákazníky!

V současné době při plánování a výrobě schodišť využíváme software na plánování schodišť. Jsme schopni zpracovat zakázku s libovolnou formou individuálních schodů podle přání zákazníka. Ať se již rozhodnete pro schody pravoúhlé, kosoúhlé, nebo zaoblené schody, případně provedení čepované nebo sedlové, vždy vám budeme schopni na vaše přání zpracovat projekt i s grafickým náhledem konečné podoby schodiště.

Povrchová úprava

Povrchová úprava je prováděna kvalitními polyuretanovými laky s vysokou odolností proti oděru od firmy Milesy. Na přání je možno schodiště  přimořit do požadovaného odstínu.

Reference na http://www.bydleniok.cz/firma/svoboda-truhlarstvi-sro-6217

tn_obrazek_257.jpg

tn_obrazek_256.jpg

tn_obrazek_255.jpg

tn_obrazek_254.jpg

tn_obrazek_253.jpg

tn_obrazek_243.jpg

Tisknout


Rychlý kontakt

Svoboda truhlářství s.r.o.
Mistrovice 55
561 64  Jablonné nad Orlicí

Telefon: 777 227 185
E-mail: 
 © 2019, Svoboda Truhlářství s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing